Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
 5.07.2020

W najbliszych dniach Kościół wspomina:

1. Msze św. w tygodniu w Żabnicy: wtorek - czwartek - piątek o godz. 18.00, a w Czepinie w środę o godz. 18.00.

2. Msza św. niedzielna w Żabnicy o godz. 9.00 i 12.00, a w Czepinie o godz. 10.30.

3. Uprzejmie informujemy, że w dniach 25.07 – 13.08.2020 odbędzie się XXXVI Szecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jednak na panującą sytuację epidemiczną będzie ona miała wymiar tylko symboliczny.

4. W sobotę obchodzimy narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.

5. W związku z zaistniałą sytuacją epidemii koronawirusa Sakrament Bierzmowania odbędzie się w Uroczystość Odpustową Św. Jana Marii Vianney’a w Żabnicy.

6. Spotkanie z młodzieżą z kl. VII i VIII odbędzie się we wtorek (14.07.2020) o godz. 17.00 w Kościele.

7. Spotkanie z rodzicami kadydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się
w Niedzielę (12.07.2020) po Mszy św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszam.

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wiele łask Bożych.

9. Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali............................... za co serdecznie dziękuję.

Żabnica, 4 lipca 2020

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik