Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
27.06.2021

1. W tym tygodniu Kościół wspomina:

• Wtorek - św. Apostołów Piotra i Pawła, uroczystość
  • Czwartek - św. Ottona bp, Patrona Archidiecezji, wspomn.
  • Sobota - św. Tomasza Ap, święto

2. Msze św. w tygodniu w Żabnicy: wtorek – czwartek - piątek o godz. 18.00, a w Czepinie w środę o 18.00. Spowiedź pół godz. przed Mszą św.

3.  Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa . Nabożeństwa odprawiać będziemy po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobotę miesiąca. Nabożeństwa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po Mszy św wieczornej.

5. Zmiana Tajemnic Żywego Rózańca w następną niedzielę po Mszy św . Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

6. Informujemy,że Biskupi zgromadzeni na 389 Zebraniu Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzdowskiej zdecydowali,że od 20 czerwca br. Dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach.

7. 37 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Góre odbędzie się w dniach od 25 lipca do 13 sierpnia br. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na profilu: facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Spowiedż św. w czwartek i piątek dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.

8. Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność składam serdeczne „Bóg zapłać”. Dziękuje za piękne kwiaty, które przynośicie do naszego Kościoła. Spotkanie z ministrantami w sobotę o godz. 12.00 na Plebani.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Tygodnik ,, Niedziela” i ,, Gość Niedzielny”  Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych.

10. Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali : ….................................................. za co serdecznie dziekuję.

Żabnica, 26 czerwca 2021

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik