Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

pw. Św. Jana Marii Vianney´a
Żabnica. ul. Szkolna 17a
74-100 Gryfino Tel.914160230

W najbliższych dniach Kościół wspomina:

Środa    - Św. Urszuli Ledóchowskiej
    Piątek   - Nawiedzenie NMP, święto

1. W następną Niedzielę Msza św. w Żabnicy o godz. 9.00 i 12.00, a w Czepinie o godz. 10.30.
Msze św. w tygodniu w Żabnicy wtorek - czwartek - piątek o godz. 18.00,
a w Czepinie w środę o godz. 18.00.   W następną niedzielę (2.06.2019) obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św, wieczornej,

2. Rocznica I – Komunii św będzie w niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego (2 czerwca) o godz.12.00 . Na spowiedź św, zapraszam dzieci i rodziców w sobotę na godz.12.00 .
3. W następną niedzielę Zmiana Tajemnic Różańcowych. W I – Sobotę miesiąca Nabożeństwo do Serca Jezusowego w Domu Pomocy Społecznej .

4. Serdecznie wszystkich zapraszam. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
Do nabycia jest tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

5. Od czwartku rozpoczynamy Nowennę do Ducha św. Do nabycia jest tygodnik „ Niedziela i Gość Niedzielny”.

6. Zbiórka ministrantów w sobotę Zapraszam tych chłopców, którzy chcieliby być ministrantami. Biuro Parafialne czynne zawsze po Mszy św.

7. Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność – składam serdeczne „Bóg zapłać”.
    Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wiele łask Bożych.
    Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali, za co serdecznie dziękuję.

Ks. mgr lic. Jerzy
                                                                                                                    Brocławik