Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

XI NIEDZIELA ZWYKŁA
  17.06.2018

1. W następną niedzielę (24.06.2018) przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, oraz Dzień imienin Księdza Biskupa Jana Gałeckiego.

2. Msze św. w tygodniu: w Żabnicy we wtorek - czwartek - piątek o godz. 18.00. W niedzielę o godz. 9.00 i 12.00.
W Czepinie w środę o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 10.30. Spowiedź św. zawsze pół godz. przed Mszą.

3. Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej. W niedzielę Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa będzie przed Mszą św. o godz. 9.00.

4. 23 czerwca 2018 obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom życzę Bożego błogosławieństwa, radości i dumy z tych, których Bóg powierzył Waszej opiece.

4. W piątek (22.06.2018) dzieci i młodzież naszej Szkoły mają zakończenie roku szkolnego. Msza św. z tej okazji będzie odprawiona tak jak co roku dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum o godz. 8.00 w naszym Kościele. Serdecznie zapraszam
z P. Katechetką szanownych rodziców, P. Dyrektora i nauczycieli. Spowiedż św. dla dzieci i młodzieży będzie w czwartek
od godz. 17.15. Serdecznie zapraszam.

5. Do Domu Pomocy Społecznej udam się w tym tygodniu w środę - sobotę i niedzielę. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

6.  Za wszelką dobroć , życzliwość i ofiarność – składam serdeczne „Bóg zapłać”.

7.  Dziekuję za piękne kwiaty, które przynosicie do naszego Kościoła, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych.

8.  Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali:

Żabnica, 16 czerwca 2018

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik