Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

74-100 Gryfino Tel.914160230

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
         25.10.2020

I . W tym tygodniu Kościół wspomina :

w środę  -  św. Szymona i Judy Tadeusza Ap. święto

1. Msze św. w tygodniu w Żabnicy : Wtorek - Czwartek - Piątek o godz. 17.00, a w Czepinie w środę o godz. 17.00 . Spowiedź św. pół godz. przed Mszą św.
2. Msza św. w Niedzielę w Żabnicy o godz. 9.00 i 12.00, a w Czepinie o godz. 10.30
3. Kończy się miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zachęcam naszych Parafian do uczestnictwa w jakże pięknym nabożeństwie. Zapraszam jeszcze w tym tygodniu dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii na godz.16.30
4.  (1.11.2020) w następną niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą odprawiane w Kościele o godz. 9.00 i 12.00 w Żabnicy, a w Czepinie o godz. 10.30. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną Koronawirusa Mszy św. 1 listopada nie będzie na Cmentarzu w Żabnicy, by zagwarantować bezpieczeństwo wiernym. O godz. 15.00 odmówię Koronkę do Bożego Miłosierdzia i poświęce groby na Cmentarzu w Żabnicy.    Po Mszy św. przy wyjściu z Kościoła  będzie można pobrać kartki “ Wypominki za zmałych”    Pamiętajmy o naszych zmarłych, polećmy ich dusze wspólnym modlitwom w naszym Kościele w miesiącu listopadzie.
5.  Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność składam serdeczne „Bóg zapłać” Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik ,, Niedziela" i “Gość Niedzielny”. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych.
6.  Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali : …..........................................................
           za co serdecznie dziekuję.

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik                                                                                                                                                                      proboszcz