Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
10.01.2021

1. W tym tygodniu Kościół wspomina:
  • Środa - Św. Hilarego bp dk

2. Msze św. w tygodniu w Żabnicy: Czwartek - Piątek o godz. 17.00, a w Czepinie w środę o godz. 17.00.  Spowiedź św. pół godz. przed Mszą św.

3. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie jednak przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, kiedy to przypada święto Ofiarowania Pańskiego nazywanego również świętem MB Gromnicznej. Jutro rozpoczyna się w liturgii tak zwany okres zwykły.

4. W niedzielę (17.01.2021) obchodzimy Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik "Niedziela" i "Gość Niedzielny". Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych.

6. Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność składam serdeczne „Bóg zapłać”

7.  Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali : …..........................................................  za co serdecznie dziekuję.

Żabnica, 9 stycznia 2021

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik