Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

IV NIEDZIELA ZWYKŁA
     28.01.2018

1. W najbliszych dniach Kościół wspomina:
  • Środa - św. Jana Bosko
  • Sobota - św. Błażeja (bp.,m)

2. W następną Niedziele Msza św. w Żabnicy o godz. 9.00 i 12.00, a w Czepinie o godz. 10.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia w Żabnicy przed Mszą św. Spowiedź św. zawsze pół godz. przed Mszą św.

3. W piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msza św. w Żabnicy o godz. 18.00, a w Czepinie o godz. 17.00. Podczas każdej Mszy św.poświęcimy świece gromniczne.

4. Do Domu Pomocy Społecznej w Dębcach udam się w środę i sobotę o godz. 9.00, a w niedzielę o godz. 14.20.

5. W tygodniu Msza św. we wtorek  czwartek  o godz. 9.00, a w piątek o godz. 18.00 w Żabnicy, a w Czepinie w piątek
o godz. 17.00.

6. W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone świece dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, a potem odbędzie się spotkanie z ich rodzicami.

7. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, Piątek i sobotę miesiąca. Nabożeństwa odbędą się w Żabicy
w I Czwartek i piątek o godz. 17.30, a w Czepinie w I Piątek o godz. 16.30. Chorych odwiedze w piątek od godz. 8.30.
W nastepną I - niedziele miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8. Skończyłem wizytę duszpasterską - kolędę w naszej Parafii. Pragnę serdecznie podziękować Wam drodzy Parafianie za szczere i życzliwe przyjęcie mnie w waszych Rodzinach. Pragnę wam wyrazić olbrzymią wdzięczność za składane ofiary:
„Bóg zapłać”.

9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Solenizantom
i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych.

10. Za wszelką dobroć , życzliwość i ofiarność – składam serdeczne „Bóg  zapłać”.

11. Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali:  .......................

Żabnica, styczeń 2018

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik