Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

74-100 Gryfino  Tel.914160230

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
31.07.2022

1.  Msze św. w tygodniu w Żabnicy będą odprawiane we wtorek – czwartek – piątek  - sobote o godz. 18.00, a w Niedzielę o godz. – 12.00 . W Czepinie w środę o godz. 18.00 - Niedzielę o godz. 10.30  .
2.  W następną niedzielę (7.08.2022) obchodzimy Uroczystość św. Jana Marii Vianney'a Patrona naszej Parafii. Msza św,odpustowa będzie pod przwodnictwem ks. dr Arkadiusza Wieczorka z Szczecina o godz. 12.00. zapraszam wszystkich Parafian do wzięcia udziału w tej uroczystości.
3.  W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Czwartek – Piątek i Sobotę miesiąca. Nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w piatek po Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w nastepną niedzielę o godz. 9.00 . Chorych odwiedzę w piątek o godz. 9.00. W sobotę obchodzimy  Święto  - Przemienienie Pańskie,a Msza św,o godz. 18.00.
4. Rozpoczyna sie miesiąc sierpień,który dla nas Polaków ma wyjątkowe znaczenie.Wiele pielgrzymek ze wszystkich stron Polski podąża w stronę Jasnej Góry. 1 sierpnia mija 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
5. Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność składam serdeczne „Bóg zapłać” Odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego wypoczynku z Bożym błogosławieństwem. Dziękuje za kwiaty,które zdobią naszą Świątynie.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej . Do nabycia jest Tygodnik ,, Niedziela” i ,, Gość niedzielny”. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych. Spowiedż św. pół godz. przed Mszą św.
7.  Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątała rodzina         ….........................                               z ul. Rybackiej     za  co  serdecznie dziekuję.

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik