Ogłoszenia parafialne - Parafia p.w. św. Jana Marii Vianneya w Żabnicy

V NIEDZIELA ZWYKŁA
 9.02.2020

1. W tym tygodniu Kościół  wspomina:

• Poniedziałek - św. Scholastyki dz.
  • Piątek - śś. Cyryla mnicha i Metodego biskupa Patronów Europy, święto.
  • Piątek - św. Walentego (bp, m.)

2. W następną Niedzielę Msza św w Żabnicy o godz. 9.00 i 12.00, a w Czepinie o godz. 10.30.

3. We wtorek (11.02.2020) z racji Miedzynarodowego Dnia Chorych – NMP z Lourdes, zapraszamy wszystkich chorych na Msze św. Prosimy o pomoc chorym w dotarciu do Kościoła.

4.Msze św. w tygodniu w Żabnicy  – wtorek -    czwartek  – piątek o godz.17.00 , a w Czepinie w środę o godz. 17.00. Przypominam że w każdą niedzielę spotykamy się z dziećmi i rodzicami dzieci pierwszokomunijnych na Mszy św, o godz. 12.00, a z młodzieżą z kl. VI – VII – VIII o godz. 9.00 na Mszy św. Spotkanie z Radą Kościelną w Czepinie w środę o godz. 17.50 (Świetlica).

5. Koronka do Bożego Miłosierdzia w Żabnicy i w Czepinie w niedzielę przed Mszą św. o godz. 12.00.

6. Do DPS w Dębcach udam się w środę – sobotę i niedzielę.

7. Za wszelką dobroć, życzliwość i ofiarność – składam serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik "Niedziela" i "Gość Niedzielny". Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych.

9. Kościół na dzisiejszą niedzielę sprzątali  ................................................................... za co serdecznie dziekuję.

Żabnica, 8 lutego 2020

Ks. mgr lic. Jerzy Brocławik